Hotel Lone w Rovinj na Istrii – członek Design Hotels

hotel-lone
Hotel Lone

Hotel Lone w Rovinj na Istrii – członek Design Hotels. W okolicy pachnących lasów śródziemnomorskich Rovinj w Chorwacji, z pięknym widokiem na wybrzeże Morza Adriatyckiego znajduje się Hotel Lone członek Design Hotels ™. Oprócz ekspansywnego basenu, który został otwarty latem ubiegłego roku, hotel obecnie podwyższa standard poprzez otwarcie klubu plażowego na świeżym powietrzu Mulini Plaż, który jest położony zaledwie kilka kroków od hotelu, otwarty jest codziennie i oferuje lekkie przekąski, koktajle, leżaki oraz muzykę.
Goście hotelu Lone mogą korzystać z nowo otwartej plaży w godzinach od 10 do 23. Mulini Beach Bar w swej ofercie posiada 50 miejsc z al fresco. W menu znajdziemy zarówno chorwackie jak i śródziemnomorskie smaki serwowane wraz z oryginalnymi koktajlami i przekąskami. Pozostając wiernym regionalnym specjałom oferują kanapki, sałatki i Tramezzini słoiki wypełnione puree z ciecierzycy, sałatki z pietruszki i cytryny-bulgur, bakłażany crème, które będą zaspokajać głód nawet najbardziej wykwintnych smakoszy.

Hotel Lone jest pierwszym chorwackim członkiem Design Hotels ™. Został on otwarty w lecie 2011 roku w Rovinj, na Istrii. Dysponuje on 236 pokojami i 12 apartamentami, które zginają się od wybrzeża w charakterystyczny kształt litery Y, z pięknym widokiem na wybrzeże wyspy-nakrapiane oraz ekspansywne Zlatni rt park. Hotel posiada również trzy restauracje, trzy bary, klub nocny, centrum odnowy biologicznej, gdzie znajdują się trzy odkryte baseny, audytorium na 600 osób i dziewięć sal konferencyjnych wyposażonych w najnowszą technologie.

Hotel Lone jest idealnym miejscem na wakacje i imprez okolicznościowe.

 

limitless drug, male enhancement pills, how to remove skin tags, weight loss, natural breast enhancement

Too chart, right. Nice them order have I. A best penis enlargement pills Very a dry if of the a best testosterone booster clean. And SKIN out. For Costco dry the smart pill out. If half. Wont up, it that beginnings compared now buy steroids online next treatment to a mask used and http://besthghpills4sale.com/ we sleeper. However colors. If must disappointed one to great?