Hotel Sheraton New York Times Square

Hotel Sheraton New York Times Square jest znanym budynkiem w Big Apple, usytuowanym w miejscu, z którego roztacza się przepiękny widok na panoramę miasta. Z okna można podziwiać nie tylko New York City, niedaleko znajduje się również Times Square, Central Park oraz jedne z najlepszych sklepów i lokali rozrywkowych na całym świecie.

Hotel ten posiada 1781 odnowionych miejsc noclegowych, położony jest w centrum Midtown na 7th Avenue. Jest połączeniem komfortu i wygody co sprawia, że jest idealnym miejscem dla podróżujących zarówno w interesach jak i celach wypoczynkowych.

Hotel Sheraton New York Times Square 2W Hotelu Sheraton New York Times Square, każdy może poczuć się jak u siebie w domu dzięki współczesnemu stylowi i udogodnieniom. Wszystkie pokoje wyposażone są w 37 calowy telewizor z płaskim ekranem, wygodne łóżka Sheraton Sweet Sleeper Bed, Starbucks ™ do kawy, dostęp do internetu oraz wiele innych funkcji. W pokojach Sheraton Klub goście mogą cieszyć się bezpłatnym dostępem do centrum fitness oraz mogą również korzystać z Clubu Lounge, gdzie dostaną bezpłatne śniadanie, południowe przekąski oraz różnego rodzaju napoje. Dla gości lubiących wygodę i przestrzeń Sheraton oferuje apartamenty Executive, które składają się z części wypoczynkowej z dużą kanapą, dużym biurkiem przy którym można pracować i jednocześnie podziwiać piękny widok na Manhattan oraz oddzielnej sypialni z łóżkiem typu king-size bądź podwójnymi łóżkami Sheraton Sweet Sleeper. Natomiast Apartament Prezydencki ukazuje wyrafinowany styl i jest przeznaczony dla wymagających klientów. Apartament ten składa się z przestronnego salonu, osobnej kuchni w pełni wyposażonej, jadalni, dwóch sypialni oraz dyskretnego biura, które zapewnia prywatność podczas pracy czy też spotkań biznesowych.