Nowo otwarty w 2016 roku hotel Loews Sapphire Falls Resort

Nowo otwarty w 2016 roku hotel Loews Sapphire Falls Resort

Nowo otwarty w 2016 roku hotel Loews Sapphire Falls Resort znajduje się w samym centrum Universal Orlando. Dysponuje on aż 1000 pokojami oraz apartamentami, powstałymi pośrodku bujnej Laguny i wodospadu Towering. Hotel ten zachwyca wszystkich gości swoją oryginalnością oraz wystrojem, począwszy od holu w otoczeniu ruiny kamienistej wieży aż do urokliwych apartamentów urządzonych w tradycyjnym stylu wyspy w połączeniu z nowoczesnymi akcentami. 
Największą atrakcją budzącą zachwyt jest basen z zjeżdżalnią odzwierciedlający styl kurortu, piaszczysta plaża, plac tworzący główny dziedziniec otoczony pokojami hotelowymi oraz plac zabaw dla najmłodszych gości hotelowych. Dodatkowym udogodnieniem dla gości lubiących aktywnie spędzać czas jest bezpośredni dostęp do darmowych wodnych taksówek, dzięki którym mogą oni dostać się do wszystkich lokali rozrywkowych, gastronomicznych oraz do urokliwych ścieżek spacerowych.

Specjalnie dla gości hotelu przygotowano wejściówki do najsłynniejszych parków rozrywki Universal Studios Florida oraz Universal’s Islands of Adventure, w których można zobaczyć między innymi Hogwart Harr’ego Pottera bądź ulice Spider-Man i wiele innych. Nowo otwarty w 2016 roku hotel Loews Sapphire Falls Resort zapewnia także wyśmienity wybór restauracji dostępnych na miejscu oraz poza hotelem, do których dowożą darmowe taksówki dostępne w godzinach od 18 do 22 na życzenie oraz autobus odjeżdżający średnio co 15 minut. 

Nowo otwarty w 2016 roku hotel Loews Sapphire Falls Resort

Obraz 1 z 3

Nowo otwarty w 2016 roku hotel Loews Sapphire Falls Resort

Pokoje

Pokoje oprócz magicznych widoków rozpościerających się z balkonów zostały wyposażone w najnowocześniejsze udogodnienia: darmowy dostęp do wifi, pościel wykonana z materiałów najwyższej jakości, inteligentną technologię automatycznej klimatyzacji i ogrzewania, mini lodówkę, sejf, płaski telewizor z kanałami telewizyjnymi HD, a na życzenie gości za dodatkową opłata możliwość wypożyczenie filmów. Dodatkowo w łazienkach znajdują się bawełniane ręczniki i szlafroki, kosmetyki do ciała i włosów, suszarki do włosów, lusterka powiększające do makijażu oraz możliwość wyboru pokoju z wanną, kabina prysznicową czy też wanną z hydromasażem. Ponadto w apartamentach udogodnieniem dla gości jest dostęp do barku oraz telewizor w łazience. W hotelu dostępne są także udogodnienia dla osób głuchoniemych lub słabowidzących, a mianowicie numery pokoju są w języku brajlowskim, natomiast zestaw TDD dostępny jest w Star Service i może być używany w każdym z pokoi.

Nowo otwarty w 2016 roku hotel Loews Sapphire Falls Resort

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *